Producent placów zabaw z Poznania

Jako producent placów zabaw dbamy o dzieci i młodzież, a także dorosłych. Wierzymy,że aktywność fizyczna i swobodna zabawa jest konieczna do harmonijnego rozwoju każdego człowieka. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, dla których bezpieczeństwo oraz środowisko naturalne są priorytetami.

Nasze produkty cechują się trwałością, a wzornictwo jest przez nas stale rozwijane, aby proponowane przez nas rozwiązania były nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie. Do każdego klienta mamy idywidualne podejście, uwzględniając jego potrzeby oraz ukształtowanie terenu.

Przy realizacji placu zabaw zapewniamy:
 
  • JAKOŚĆ - nasze usługi oraz produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe. Podchodzimy do każdego zlecenia z najwyższą dbałością o szczegóły
  • BEZPIECZEŃSTWO - posiadamy szereg certyfikatów i dokumentów potwierdzających bezpieczeństwo naszych produktów
  • DORADZTWO - jako zespół specjalistów od architektury krajobrazu i projektowania placów zabaw, doradzamy najlepsze praktyki oraz wykonujemy bezpłatne wizualizacje terenu z uwzględnieniem środowiska naturalnego
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ważne dla nas jest indywidualne podejście do każdego zlecenia, tak aby połączyć potrzeby dzieci, młodzieży oraz opiekunów.