Profesjonalny producent placów zabaw

Grupa Hydro spełnia wszelkie normy w projektowaniu i realizacji placów zabaw, co jest istotnym elementem zlecenia. Nie tylko nasza ekspertyza jest kluczowa, ale duże zaplecze technologiczne. Staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie, dokładnie badająć jego potrzeby.Lata doświadczeń nauczyły nas najlepszych praktyk. Jako producent placów zabaw z Poznania wykonaliśmy szereg zleceń z całego kraju,  m.in:
 
  • Program Ministerstwa Edukacji -  "Radosna Szkoła" - byliśmy realizatorami placów i miejsc zabaw dla szkół z całej Polski
  • Budżety obywatelskie - dostarczyliśmy urządzenia oraz wykonaliśmy już wiele projektów na potrzeb mieszkańców
  • Fundusze Sołeckie - dzięki środkom z gmin na poprawę życia obywateli, kompleksowo wykonaliśmy projekty - od koncepcji po realizację.
  • Akcja Danonki -  Mocne kości moc radości - powstało 10 placów zabaw
  • Realizacje placów zabaw z przetargów dla jednostek samorządu terytorialnego: wsi, gmin, miast.

Budżet obywatelski w Poznaniu - place zabaw 

Wyznajemy zasadę, że zdrowie obywateli powinno być zawsze priorytetem. Pomagamy mieszkańcom realizować budżet obywatelski z zakresu zagospodarowania przestrzeni publicznej, w kontekście rekreacji. Regularnie wykonywane ćwiczenia fizyczne poprawiają wygląd ciała, wpływają na psychikę oraz dają wiele korzyści zdrowotnych. Mając na uwadze fakt, że wysiłek fizyczny jest  niezbędnym elementem w utrzymaniu zdrowia, pomagamy mieszkańcom w doborze najlepszych rozwiązań i urządzeń, ustaleniu kosztorysu oraz projekcie miejsca rekreacji.

Place zabaw dla przedszkoli

Warto także zapoznać się z nasza ofertą na place zabaw dla przedszkoli. Realizujemy zadania z tego zakresu, zapewniając bezpieczne wyposażenie oraz atrakcyjne miejsce zabawy dla najmłodyszych.

Przestrzeń rekreacyjna od projektu do realizacji

Pobierz prezentację i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić!

Zobacz realizację siłowni zewnętrznej: 


 

Siłownie zewnętrzne