Każda przestrzeń rekreacyjna, zwłaszcza ta, w której przebywają małe dzieci, wymaga odpowiedniego zagospodarowania. Zagospodarowania, które będzie uwzględniało potrzeby dzieci mniejszych i większych. Takiego zaplanowania przestrzeni, aby zabawa mogła odbywać się w sposób bezpieczny i zróżnicowany. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, o zaletach aktywności fizycznej podejmowanej już od najmłodszych lat.

Dla małych dzieci zabawa na placu zabaw w przedszkolu, który pozwala na podejmowanie różnych aktywności jest nie do przecenienia.

Odpowiedzią może być dopasowany do potrzeb przedszkoli plac zabaw. W naszej bogatej ofercie placów zabaw dla przedszkoli oraz elementów uzupełniających znajdziecie Państwo urządzenia dopasowane do każde grupy wiekowej. Od urządzeń dla najmłodszych dzieci w wieku 3 lat takich jak bujaki, piaskownice czy zjeżdżalnie aż po urządzenia dla dzieci starczych takie jak lineria, tyrolki, małpie gaje. Idealne połączenia to nauka poprzez zabawę dlatego nasza oferta to także różne panele edukacyjne lub instrumenty do grania.

Same urządzenia to jednak nie wszystko. Warto myśleć kompleksowo. Aby plac zabaw mógł być maksymalnie bezpieczny warto pomyśleć o nawierzchniach bezpiecznych, które ze względu na swoją budowę świetnie amortyzują ewentualne upadki. W przypadku placów zabaw dla przedszkoli są one często wykorzystywane przy wysokich konstrukcjach.

Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz zespół projektowy ponieważ ważne, aby urządzenia były dobrane z rozmysłem. Aby spełniały oczekiwania dzieci młodszych i starszych. Aby plac zabaw był niejako uniwersalny. O to dbają nasi architekci, którzy są w stanie dopasować w optymalny sposób odpowiednie elementy do każdej przestrzeni, bez względu na jej wielkość.

Nasza dotychczasowa współpraca z jednostkami samorządowymi takimi jak przedszkola pozwoliła nam wypracować odpowiednie procedury, które pozwalają na szybką, bezproblemową realizację inwestycji. Troska o bezpieczeństwo stoi u nas na pierwszym miejscu. Wszelkie urządzenia placów zabaw do przedszkoli posiadają stosowne certyfikaty i atesty. Urządzenia na place zabaw w przedszkolach, podobnie jak wszystkie inne objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Podsumowując nasza oferta dla przedszkoli obejmuje:
 
  • ponad 200 różnych urządzeń w ofercie Grupy Hydro pozwala na każdą dowolną konfigurację
  • wiele urządzeń posiada zróżnicowane akcesoria, które mogą być dowolnie dobrane wedle gustu (dotyczy to elementów taki jak podesty, drabinki, daszki itd.)
  • urządzenia mogą mieć dowolny kolor wybrany z palety RAL
  • nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować procedury, które umożliwiają szybką realizację inwestycji
  • posiadamy liczne certyfikaty i atesty
  • jesteśmy firmą polską - 100% polski kapitał
  • wykonujemy place zabaw na terenie całej Polski
  • w sumie wykonaliśmy ponad 200 inwestycji dla różnych jednostek samorządowych

     

Place zabaw - przedszkola