Nowy plac zabaw w Somoninie
Nasza najnowsza realizacja. Plac zabaw przy szkole w Somoninie.
Zakres prac obejmował przygotowanie nawierzchni oraz montaż urządzeń.
Ze względu na duże nierówności pierwotnego terenu, na którym miał stanąć plac zabaw wykonaliśmy wszystkie niezbędne roboty ziemne. Teren został podniesiony i wyrównany.
Dopiero na tak przygotowanej nawierzchni zostały zainstalowane wszystkie urządzenia zabawowe.
Wśród urządzeń na placu zabaw znalazła się absolutna nowość w naszej ofercie - równoważnia na linach. To wspaniałe urządzenie zapewnia znakomita zabawę aż dla 4 osób jednocześnie. Uczy praw fizyki oraz utrzymania równowagi.

Równoważnia na linach - Grupa Hydro

Równoważnia na linach to urządzenie, którego konstrukcja wykonana jest z ocynkowanych profili stalowych, malowanych proszkowa, dlatego jest bardzo wytrzymała na powstające naprężenia oraz odporna na warunki atmosferyczne. Urządzenie montowane jest na kotwach stalowych, ocynkowanych zatopionych w stopach betonowych. Całość konstrukcji jest niesłychanie stabilna i bezpieczna. Równoważnia podtrzymywane jest przez liny polipropylenowe ze stalowym rdzeniem.
 
Drugim nowym urządzeniem, które już teraz jest dostępne dla wszystkich inwestorów to huśtawka Trio. Jej wyjątkowość polega tym, że jest to huśtawka łączona. Na stalowej, ocynkowanej i malowanej proszkowo konstrukcji można podwiesić aż 3 huśtawki. Dzięki temu zapewnia zabawę dla trójki dzieci jednocześnie. Huśtawka trio to huśtawka wahadłowa.

huśtawka Trio

Podstawowa konfiguracja to : huśtawka orle gniazdo, huśtawka kubełkowa dla najmłodszych dzieci - świetne zabezpieczenie przez przypadkowym wypadnięciem z huśtawki oraz huśtawka płaska, przeznaczona dla dzieci starszych, które są samodzielne. Prosimy zwrócić uwagę na to, że huśtawka Trio może być wyposażona w różne typy siedzisk, w zależności od potrzeb i przeznaczenia. Huśtawka na przedszkola może dla przykładu być wyposażona w orle gniazdo i dwie huśtawki kubełkowe.
 
Poza nowościami na placu zabaw w Somoninie znalazły się m.in.: plac zabaw Azafar oraz bujak Słonik.
Plac zabaw Azafar-A wyposażony jest w drabinki, przeplotnie, ściankę wspinaczkową oraz zjeżdżalnie. Jest to plac zabaw przeznaczony do mniejszych przestrzeni, sprawdzi się idealnie dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Szkoła w Somoninie