Urządzenie gimnastyczne - Więcej ruchu, mniej siedzenia!
W dobie nauczania zdalnego, podczas którego dzieci nie uczęszczają do szkoły, trudno o zapewnienie odpowiedniej porcji ruchu dla naszych pociech. O zbawiennym wpływie aktywności fizycznej na zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne zapisano nieskończoną ilość publikacji.

W Grupie Hydro, firmie wyspecjalizowanej w tworzeniu nowoczesnych i bezpiecznych placów zabaw, stawiamy na ruch i aktywności fizyczną we wszelkiej postaci. Odpowiedzią na brak ruchu jest zachęta do podejmowania aktywności przy użyciu zróżnicowanych urządzeń dopasowanych do każdej przestrzeni.
 
Nasza oferta w zakresie urządzeń gimnastycznych na place zabaw i do przydomowych siłowni ogrodowych to najszersza oferta asortymentowa. W sumie znajduje się w niej ponad 80 różnych urządzeń. Liczba kombinacji, zastosowania urządzeń rozwijających różne zdolności ruchowe jest praktycznie nieograniczona.
Chcąc przedstawić Państwu najpopularniejsze elementy urządzeń gimnastycznych skoncentrujemy się na tych najbardziej popularnych skierowanych dla jednostek samorządowych jak i inwestorów indywidualnych.
 
Ponad 80 urządzeń gimnastycznych możemy podzielić na kilka podkategorii. Są to:
 
równoważnie i platformy do balansowania na place zabaw takie jak m.in. równoważnia Sparta przeznaczona dla mniejszych dzieci. Wyposażona w kolorowe podesty osadzone na linearium. Całość rozpięta na stalowej, wytrzymałej ramie, dodatkowo wsparte sprężyną. Całość zapewnie bezpieczną i świetną zabawę. W naszej ofercie znajduje się ponad 10 różnych równoważni na place zabaw. Od prostych po bardziej złożone.

małpie gaje i siłownie ogrodowe - na przykład małpi gaj Pongo. To niezwykle popularne urządzenia, które charakteryzuje właściwie nieograniczona możliwość konfiguracji. Dość wspomnieć, że sama konstrukcja małpiego gaju lub siłowni ogrodowej może przybierać różne kształty, co pozwala projektantowi lub inwestorowi indywidualnemu na dopasowanie do każdej przestrzeni. Elementami uzupełniającymi dla małpich gajów lub siłowni ogrodowych mogą być: ścianki wspinaczkowe, różnego rodzaju drążki zamocowane na różnych wysokościach. liny do wspinania, huśtawki w tym niezwykle popularna huśtawka gniazdo i wiele innych. Więcej informacji o siłowniach ogrodowych znajdziecie Państwu tutaj.

przeplotnie linowe na place zabaw jak na przykład przeplotnia linowa Bob to co uwielbiają dzieci. Wymagająca uwagi i zwinności zabawa na linach dostarcza dzieciom niezapomnianych przeżyć. Przeplotnie linowe występuję w różnych kształtach i wielkościach. Wszystkie jednak zapewniają świetną zabawę!

rury i tunele na place zabaw jak na przykład duża rura zabawowa Roma. Ta długa konstrukcja przeplata w simie zamkniętą rurę wraz z lineariami.

urządzenia sportowe na place zabaw czyli bramki do gry w piłkę nożną lub kosze do gry w koszykówkę.