Realizacja z Budżetu Obywatelskiego przy ulicy Czarnucha
Kolejna realizacja z budżetu obywatelskie przy ulicy Czarnucha w Poznaniu. Długo wyczekiwany przez mieszkańców projekt został oddany do użytku.  Otoczenie nabrało innego wymiaru, a mieszkańcy mogą się cieszyć wspaniałą przestrzenią rekreacyjną.

Dla młodzieży i dzieci przygotowaliśmy boisko  - z bandami do Street ball - dynamicznej gry w piłkę nożną i inne sporty z odpowiednio dostosowaną nawierzchnią , sztuczną trawą. Z kolei dla młodszych mieszkańców jest plac zabaw, w którego skład wchodzi: karuzela, zestaw zabawowy z zjeżdżalnią, huśtawki, piaskownica z zadaszeniem. Wszystko to budowaliśmy z poszanowaniem istniejącej zieleni, a zwłaszcza staraliśmy się maksymalnie zachować istniejące drzewa, dające fantastyczne naturalne zacienienie - tym samym wytchnienie w upalne dni, których mamy nadzieje nie zabraknie tego lata.Idealnym dopełnieniem tego miejsca jest ścieżka sensoryczna, która pięknie wkomponowuje się w przestrzeń i zachęca do badania różnych struktur stopami: są to otoczki, szyszki, kora, piasek. Nie zabrakło także miejsc niezbędnych do wytchnienia dla opiekunów takich jak: ławki z oparciami oraz specjalna ławka - przewijak dla mam z dzieckiem. Całość uzupełniają funkcjonalne elementy jak kosze na śmieci, kosze na odpady selektywne, stojaki na rowery.

Do sukcesu tego projektu przyczyniło się wielu pozytywnie myślących ludzi:) 
Boisko to pomysł młodzieży, która pod petycją własnego autorstwa zdobyła akceptację Prezydent Miasta Poznania i otrzymała dofinansowania.

Gratulujemy i życzymy samych dobrych aktywnych i bezpiecznych zabaw na świeżym powietrzu!