Przydomowe siłownie ogrodowe dla Ciebie

Siłownie ogrodowe Hydro - wypoczynek i aktywność

Nic tak nie poprawia humoru jak dawka ćwiczeń na świeżym powietrzu. Szczególnie teraz kiedy jesteśmy zmuszeni do ograniczenia wyjść z domu każda aktywność fizyczna pozwoli nam podtrzymać zdrowie psychiczne i fizyczne w dobrej kondycji. Każda aktywność fizyczna, zwłaszcza w przypadku dzieci, ma pozytywny wpływ na zdrowie.

Odpowiedzią na urozmaicenie takich ćwiczeń są małpie gaje dla dzieci oraz siłownie ogrodowe dla młodzieży i dorosłych. Małpie gaje to proste drewniane konstrukcje, które mogą być wyposażone w przeróżne elementy uzupełniające takie jaki drabinki, liny do wspinania, huśtawki czy zjeżdżalnie. Wszystko zależy od wyobraźni oraz od potrzeb.

Jako producent placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie stworzyć dowolną konfigurację małpiego gaju, która świetnie wkomponuje się każdy ogród i będzie stanowić miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu dla Państwa pociech.

Ogrodowe siłownie zewnętrzne swą konstrukcją przypominają małpie gaje, jednak zastosowane wyposażenie może różnić się od tego przeznaczonego typowo dla małych dzieci. Drążki mocowane są na innych wysokościach, zastosowane są elementy, które idealnie sprawdzają się w treningach crossfit. Wszystko zależy od potrzeb oraz od wyobraźni.

Małpie gaje i siłownie wykonane są z drewna imregnowanego ciśnieniowo. Następnie malowane są na kolor, jaki wybrał klient. Zazwyczaj stosujemy kolory podkreślające charakter drewna, dzięki temu naturalny wygląd jeszcze bardziej wpasowuje się w otoczenie każdego ogrodu. Elementy stalowe takie jak uchwyty, drążki są malowane proszkowo a każdy klient może samodzielnie wybrać kolor. Dzięki zastosowaniu takich materiałów nasze małpie gaje oraz siłownie mają zwiększoną odporność na warunki atmosferyczne i będą cieszyć przez wiele lat.

Zachęcamy Państwa do samodzielnego zaprojektowanie małpiego gaju, najlepiej wraz ze swoimi dziećmi, one przecież najlepiej wiedzą co jest cool. Dla nas jako fachowców wystarczy prosty szkic na papierze, abyśmy mogli przenieść go do rzeczywistości. Proszę nie martwić się o detale, wszystkim zajmą się wyspecjalizowani projektanci.

To m.in.: zjeżdżalnie, huśtawki, hustawki gniazda, hamaki, komfortowe worki , sieci, worki bokserskie, krążki, drążki obracające się/kęcące jak karuzela, linearia, drabinki, ścianki wspinaczkowe oraz drążki, uchwyty na różnych wysokościach, gadżety dla najmłodszych typu, koło sterowe, klepsydry, liczydła, zestaw słuchawek i tuba do rozmów, wiaderko do wciągania skarbów na wysokość, lornetka itp.


 

Ogrodowe siłownie dla dzieci i dorosłych


Przydomowe siłownie ogrodowe to nowy trend, którego wzrost obserwujemy już od dłuższego czasu. Epidemia, która zmusiła nas do pozostania w domu skłoniła nas także do poszukiwania rozwiązań. Wielu z nas uczęszczało na siłownię, na basen, czy to klubów fitness. Wraz ze wszystkimi obostrzeniami zostaliśmy pozbawieni możliwości podejmowania tych aktywności.

Mając na uwadze Państwa potrzeby, rozszerzamy naszą ofertę o przydomowe siłownie ogrodowe. Te proste konstrukcje, które można dopasować do każdego ogrodu, nawet małego lub o nietypowym kształcie, pozwalają dbać o kondycję i zdrowie psychofizyczne we własnym ogrodzie. To bardzo przyjemna i prosta forma ćwiczeń w dużej mierze jest w stanie zastąpić wizytę na siłowni lub w klubie fitness. 

Oferta przydomowych siłowni ogrodowych skierowana jest do osób dorosłych jak i dzieci. Modularna konstrukcja pozwala dobierać odpowiednie elementy właściwie bez ograniczeń. Elementy takie jak huśtawki, drążki, linearia, hamaki, to tylko niektóre możliwości.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi akcesoriami w dziale "akcesoria do siłowni".

Przydomowa siłownia ogrodowa może mieć konstrukcję z drewna, pomalowanego na dowolny kolor. Może mieć konstrukcję ze stali, malowaną proszkowo wedle życzenia klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 

Podstawowe informacje dotyczące siłowni ogrodowych


Konstrukcja naszych siłowni ogrodowych może być wykonana z drewna lub stali.
W przypadku konstrukcji drewnianych przekrój belek konstrukcyjnych wynosi 12 cm.


W przypadku konstrukcji stalowych, ze względu na wytrzymałość materiału, przekrój wynosi 10 cm.

Galeria gotowych konstrukcji siłowni ogrodowych

Galeria akcesoriów do przydomowych siłowni ogrodowych

Prosimy pamiętać, że przedstawiona oferta akcesoriów nie jest ograniczona do wyżej prezentowanej listy akcesoriów. Jeśli jest coś co chcieliby Państwo umieścić w swojej siłowni ogrodowej bądź małpim gaju, prosimy o informację. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby stworzyć Państwa idealną siłownię ogrodową.

 

Hamaki - przykład zastosowania

Jak zamawiać siłownię ogrodową


Proces zamówienia jest bardzo prosty. Do prawidłowego wykonania siłowni wystarczy nam Twój szkic oraz dokładne wymiary przestrzeni, w której ma stanąć siłownia ogrodowa.
 
  1. Wyślij nam szkic Twojej wymarzonej siłowni lub wybierz konstrukcję z naszych propozycji. 
     
  2. Wybierz preferowany kolor konstrukcji (standardowe kolory dla konstrukcji drewnianych to: bezbarwny - naturalny kolor drewna, teak, orzech, palisander. Dla konstrukcji stalowych na podstawie wzornika RAL).
     
  3. Dobierz elementy uzupełniające spośród listy akcesoria do siłowni ogrodowych
     
  4. Wyślij do nas swoje zapytanie na adres email: biuro@placzabaw.com.pl lub skorzystaj z formularza poniżej. Koniecznie podaj swoje dane kontaktowe w celu ustalenia szczegółów. Załącz także szkic swojej siłowni ogrodowej, jeśli takowy stworzyłeś.

Po ustaleniu szczegółów dotyczących konstrukcji oraz wyposażenia siłowni ogrodowej podamy Tobie wycenę oraz przybliżony termin montażu. Po ich akceptacji przystąpimy do realizacji.


infografika - jak zamówić siłownię ogrodową

Galeria realizacji siłowni ogrodowych

Zamów teraz swoją wymarzoną siłownię!