Przydomowe siłownie ogrodowe i małpie gaje
Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy ofertę dla zindywidualizowanych projektów przydomowych siłowni ogrodowych oraz małpich gajów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo bogatą ofertą naszych urządzeń, która pozwala stworzyć projekt dopasowany idealnie do potrzeb zarówno dorosłych jak i dzieci.

LINK: Przydomowe siłownie ogrodowe oraz małpie gaje

Jak sama nazwa wskazuje przydomowa siłownia ogrodowa to urządzenie, które pozwoli Państwu podejmować aktywność fizyczną we własnym ogródku. Modułowość konstrukcji oraz doświadczony zespół projektantów jest w stanie dopasować urządzenie do każdej przestrzeni przydomowej.

Każde urządzenie może mieć zainstalowane różne akcesoria, które będą dopasowane do dorosłych i i dzieci, dlatego montując jedno urządzenie można spełnić oczekiwania całej rodziny.

Przydomowa siłownie ogrodowa to nie tylko ćwiczenia. To także miejsce relaksu. Bogata oferta akcesoriów pozwala zamontować tam np. hamaki, siedziska, kokony wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, które pozwolą na przykład medytować na łonie natury.

Zachęcamy Państwa do zapoznana się z naszą ofertą. Jesteśmy producentem placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy dla miast, gmin, powiatów oraz jednostek takich jak przedszkola i szkoły. Zrealizowaliśmy setki inwestycji a zebrane dotąd doświadczenie wykorzystujemy także podczas projektowania przydomowych siłowni ogrodowych.

Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem. Nasze urządzenie cechuje wytrzymałość, długa gwarancja trwałości oraz gwarancja bezpiecznej i niczym nieskrępowanej zabawy.